AJEDREZ TORNEOS
/

 

 



 



   CLICK EN EL MUÑEQUITO PARA BAJAR LAS                          PARTIDAS EN PGN DEL TORNEO

  

VI OBERT INTERNACIONAL DE NADAL DEL GUINARDO

GRUPO A    GRUPO B

XVII OBERT RAPIDES MEMORIAL FRANCESC ALSINA

TORNEO INTERNACIONAL CIUDAD DE LORCA 

II TORNEIG ACTIU JUNIOR  FRANCESC ALSINA

VIIè CAMPIONAT NADALENC INFANTIL GERUNDA

III TORNEIG INTERNACIONAL DE NADAL MOLI NOU  

TORNEO INTERNACIONAL SUNWAY SITGES

                    GRUPO A    

GRUPO B

CAMPIONAT DE CATALUNYA ACTIU GARCIA ILUNDAIN

SUB 08   SUB 10  SUB12  SUB14  SUB 20

IV TORNEIG  DEL CLUB  D'ESCACS BARCELONA

XII  INTERNACIONAL GENERACIONES HOTEL BALI

SUB 08   SUB 10   SUB 12  SUB 14-16-18

XV FESTIVAL INTERNACIONAL GRAN HOTEL BALI

                    GRUPO A    

                    GRUPO B

BLITZ NOCTURNO S2300 GRAN HOTEL BALI 2

BLITZ NOCTURNO S2000 GRAN HOTEL BALI 2

BLITZ NOCTURNO S2300 GRAN HOTEL BALI 1

BLITZ NOCTURNO S2000 GRAN HOTEL BALI 1

IX CAMPEONATO DE ESPAÑA POR EQUIPOS BALI

SUB12    SUB18

VIII  TORNEIG ACTIU FOMENT MARTINENC

TORNEIG OBERT MEMORIAL GARCIA ILUNDAIN

XIII OBERT DEL MARESME

                   GRUPO A    

                  GRUPO B

XXIX TORNEIG OBERT COSTA BRAVA

CAMPIONAT  ESCOLAR  BARCELONES NORD

SUB 08      SUB 10    SUB 12    SUB 18  

FASE PREVIA DE VETERANS DE BARCELONA

XXIV PROMOCIO BADALONA

GRUPO A    GRUPO B 

II  OBERT MEMORIAL ISIDRE PUIG TRES PEONS

GRUPO A   GRUPO B

TERRITORIAL ABSOLUT

GRUPO A   BARCELONES      BAIX LLOBREGAT

GIRONA

LLEIDA

GRUPO A       GRUPO B

TARRAGONA

GRUPO A       GRUPO B

II OBERT ACTIU CIUTAT DE BADALONA  SUB -2350  

XXXIV TORNEIG OBERT VILA DE CERDANYOLA

               GRUPO A 

             GRUPO B   ESPINETS 

TANCATS SANT BOI

           TANCAT MC   

              TANCAT SUB.

X  OBERT VILA DE GRACIA

IV OPEN MOLLET

            OBERT  

               TANCAT MI  

              TANCAT MC

XXXI TORNEIG DE PARTIDES RAPIDES MARTORELL

IV OPEN CLUB  D‘ESCACS  CORNELLA

I CAMPIONAT ESCOLAR LA CATE FIGUERES

XX OPEN IDEAL CLAVE

X OBERT SANTA EULALIA DE RONÇANA

                   GRUPO A    

                    GRUPO B 

                   GRUPO C    

                   GRUPO D

XXXIV  TORNEIG OPEN MARTORELL

                    GRUPO A   

GRUPO B   GRUPO C

II TORNEIG INFANTIL SOLIDARI MOLI NOU

VIII TORNEIG OBERT  DE BASE VILA DE GRACIA

V OBERT DEL MOIANES

TORNEIG DE RAPIDES FOMENT MARTINENC

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D´EDATS

SUB 08  SUB 10  SUB 12 

SUB 14  SUB 16  SUB 18

V OPEN CRUCERO DE AJEDREZ

21è TROFEU INTERNACIONAL CIUTAT DE BARCELONA

CIUTAT DE BARCELONA  I MEMORIAL ARTURO POMAR

SUB10  SUB12

II TORNEO INT. U.E. MONTCADA

TERRITORIAL ACTIU DE GIRONA

X PROVA X CIRCUIT RAPID SANT MARTI

TORNEO DE BLITZ  CLUB DE AJEDREZ BARCELONA

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RAPIDES PER EQUIPS

XIV  OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE CERVERA

IX PROVA X CIRCUIT RAPID SANT MARTI

XXVI OPEN INTERNACIONAL ACTIU VALLFOGONA

VII OBERT ACTIU DE RIPOLLET

IV OPEN INTERNACIONAL  DE L´ESCOLA  D´OSONA

V CIRCUIT DE PARTIDES RAPIDES TRES PEONS 3

XIII  DIADA DE LA SOCIETAT CORAL COLON

V CIRCUIT DE PARTIDES RAPIDES TRES PEONS 2

XIV TORNEIG ACTIU VILA DE SANTPEDOR

18TH INTERNACIONAL HERAKLION GRECIA 

I BLITZ INTERNACIONAL CIUTAT DE SABADELL

IX OBERT D´ESTIU D´ESCACS BASE DEL GUINARDO 

IX OBERT  INTERNACIONAL CIUTAT DE  SABADELL

                  GRUPO A   

                  GRUPO B  

                  GRUPO C

IX TORNEIG LLAMPEC  CORAL COLON SABADELL

II TORNEO SUB-14 CORAL COLON SABADELL

V OBERT DE RAPIDES D´ESTIU MAS GUINARDO

V CIRCUIT DE PARTIDES RAPIDES TRES PEONS

XVIII OPEN INTERNACIONAL SANTS 

           GRUPO A  

             GRUPO B  

             GRUPO C


XXXVIII TORNEIG DE RAPIDES PINEDA DE MAR

X TORNEIG DE RAPIDES SUB14 PINEDA DE MAR

RAPIDES DEL OPEN DE SANTS

V ACTIUS SANTA EUGENIA DE TER 

V TORNEIG RAPIDES SEGUR DE CALAFELL

FESTA MAJOR DE GRACIA PARTIDES RAPIDES

XVII OBERT INTERNACIONAL MIQUEL MAS FIGUERES

                 GRUPO A

                 GRUPO B  

                 GRUPO C

V OBERT LLAMPEC DE TORREDEMBARRA

X TORNEIG SANTA PAU

GRUPO A     GRUPO B

LLAMPEC  L´HOSPITALET DE L´INFANT

34 OPEN INTERNACIONAL D´ANDORRA

42è OBERT INTERNACIONAL DE BADALONA 

             MAGISTRAL

                GRUPO B

XXVI OBERT LA POBLA DE LILLET

GRUPO A   GRUPO B

III OPEN INTERNACIONAL AMPOSTA

TORNEIG GRAN PRIX D´ANDORRA

II FESTIVAL SANTA EUGENIA DE TER XI OBERT

II FESTIVAL SANTA EUGENIA DE TER LLAMPEC

II FESTIVAL SANTA EUGENIA DE TER D´EDATS

XVII OBERT INTERNACIONAL CIUTAT D´OLOT

VI TORNEIG  FESTA MAJOR VILANOVA I LA GELTRU  

CAMPIONAT RAPIDES ESTIU VALLFOGONA 

42 OPEN INTERNACIONAL VILA DE SITGES

            GRUPO A

                GRUPO B

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-18 

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-16 RAPIDO

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-16

XVIII OBERT INTERNACIONAL SANT MARTI 

               GRUPO A    

               GRUPO B

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-14  RAPIDO

XXXVI OPEN INTERNACIONAL  BENASQUE

XVIII OBERT BLITZ SANT MARTI

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-14 

XXXIXè  OPEN  INTERNACIONAL DE  BARBERA 

               GRUPO A

GRUPO B          GRUPO C

XVIII OPEN INTERNACIONAL TORREDEMBARRA

XXXVI TORNEIG RAPIDES PARETS DEL VALLES

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-12 RAPIDO

V TORNEIG DE RAPIDES FESTA MAJOR PALLEJA

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-12

XXIV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA

                  GRUPO A   

                 GRUPO B   

                  TANCAT MI

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-10 RAPIDO

OPEN SUB 14 PLATJA D´ARO


IV FESTIVAL INTERNACIONAL PLATJA D´ARO


 

                GRUPO A 

                 GRUPO B

                GRAND PRIX

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-10

III TORNEIG  LLAMPEC FESTA MAJOR HOLTARIC

V IRT MASDENVERGE TERRES DE L´EBRE

 

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-08

XII  OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA

XVIII  OBERT  FOMENT MARTINENC

                   GRUPO A 

                   GRUPO B 

                   GRUPO C

 

III  OPEN  SUB -2200 RUTAS DE CUENCA

 

VII MEMORIAL JOSEP LORENTE CLUB  SANT BOI

VI OPEN CIUDAD DE FRAGA

FESTIVAL DEL 45 ANIVERSARI DEL TRES PEONS

 

                TANCAT MC 1

 

                TANCAT MC 8

 

               TORNEIG 2 TARDA 

 

               TORNEIG 3 TARDA

 

                              TORNEIG 4 TARDA

 

                TORNEIG 5 NIT

 

               TORNEIG 6 NIT  

 

                TORNEIG 7 NIT

 

XXVIII  INTERNACIONAL VILA DE SANT BOI 

                  TANCAT   

 

                                           GRUPO B

 

                  GRUPO C

IX OPEN INT. MEMORIAL EZEQUIEL MARTÍN

IV OPEN JOVES PROMESES CIUTAT DE MOLLET

V CAMPIONAT INFANTIL SANTA EUGENIA DE TER

SUB 08   SUB 10  SUB12

1er OBERT GERUNDA PONT MAJOR

 

V OBERT VALL DEL TENES

 

RAPIDES FESTA MAJOR SANTA EULALIA 

XIV ACTIU VILA DE SANTA COLOMA DE QUERALT

VIII TORNEIG ESCOLAR PERELADA

 

 SUB 08     SUB 10    SUB 12  

OBERT DE LA DELEGACIO TARRAGONA

                   GRUPO A   

 

                    GRUPO B 

X OBERT  LLINARS DEL VALLES

                   GRUPO A      

                   GRUPO B

 

IV OBERT CALCULIN

OR SUB 12     OR SUB 10     OR SUB 08

XII OBERT CIUTAT DE MATARO SUB 12

XII OBERT CIUTAT DE MATARO 

                    GRUPO A      

               GRUPO B

 

59º CAMPIONAT OBERT DE TERRASSA 

IX OBERT INTERNACIONAL DE PRIMAVERA LA LIRA

VII PROVA DEL X CIRCUIT RAPID SANT MARTI

XVII  TORNEIG LA PASSIO D´ESPARREGUERA

II TORNEIG ACTIU EEM

FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS

 

VII TORNEIG OBERT JAKE CLUB

 

XI OBERT INTERNACIONAL TUPINAMBA

GRUPO A     GRUPO B

III ACTIU CIUTAT D´AMPOSTA

OPEN INTERNACIONAL ACTIU CIUTAT DE RUBI

OPEN INTERNACIONAL ACTIU CIUTAT DE RUBI SUB14

X OBERT VILAFRANCA

 

1º TORNEO DEL CIRCUITO BARCELONA-UGA

X TORNEIG  ACTIU VILA DE CANOVELLES

V OPEN INTERNACIONAL LLUCMAJOR

IX TORNEIG  BASE CLUBS DEL BAIX LLOBREGAT

SUB 08 10 12     SUB 14 16 18

LLAMPEC DE SANT BOI DE LLUÇANES

LLAMPEC DE SANT BOI DE LLUÇANES INFANTIL

 

III OBERT VILA DE GRACIA PER MAJORS DE 55 ANYS

 

VI  ACTIU DEL CATALUNYA ESCACS CLUB

TORNEIG  DE PARTIDES RÀPIDES BARCELONA-UGA

I SALOU CHESS FESTIVAL SUB 2200

 

IV TORNEO INTERNACIONAL BLITZ U.E. MONTCADA

IV TORNEIG SUB-14 LA PASSIO D´ESPARREGUERA

X TORNEIG  SUB-14 TORROELLA DE MONTGRI

SUB 08   SUB 10   SUB 12   SUB 14

FASES PREVIES IV OBERT PROMOCIO CALCULIN

GROG     VERD      BLAU

FINAL COPA CATALANA

ABSOLUTA           2ª DIVISION       PREFERENTE

1ª CATEGORIA     2ª CATEGORIA  3ª CATEGORIA

OPEN ACTIU CENTENARI COOPERATIVA D´IVARS

PER EQUIPS CEEB 

SUB 10    SUB 12     SUB 14     SUB 16 - 18 

I OPEN INT. DE LA UVIC I CAMPIONAT UNIVERSITARI 

43º TORNEO INT. DE LA RODA 

74è CAMPIONAT FEMENÍ DE CATALUNYA 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA D´EDATS 

      SUB 08    SUB 10    SUB 12

     SUB 14    SUB 16    SUB 18

TORNEIG LLAMPEC CAMPIONAT D´EDATS

IV PROVA X CIRCUIT RAPID SANT MARTI

X OBERT  DE LA SOCIETAT COLON DE SABADELL 

CAMPIONAT DE TARRAGONA DE VETERANOS

V  TORNEIG CLASSIC INTERNACIONAL SANT MARTI

                  GRUPO A   

                 GRUPO B

XVIII  OBERT INTERNACIONAL DEL TRES PEONS

                     GRUPO A

             GRUPO B

CAMPIONAT DE GIRONA DE VETERANOS 

 

XIè  TORNEIG D´IGUALADA I DE L´ANOIA

 

XXXIV  OBERT CLUB D´ESCACS LA LIRA

 COMARQUES PIRINENQUES

   SUB 10       SUB 12    SUB 14          

 TERRES DE L'EBRE 

    SUB 08     SUB 10       SUB 12  SUB 14

BAGES-BERGUEDÀ

 SUB 08     SUB 10       SUB 12  SUB 14   

VALLES ORIENTAL OSONA MARESME   

   SUB 08     SUB 10       SUB 12

   SUB 14     SUB 16       SUB 18

COMARQUES DEL VALLÈS OCCIDENTAL  

   SUB 08     SUB 10       SUB 12    

   SUB 14        SUB 16    SUB 18

II CAMPIONAT DE RAPIDES DEL VALLES ORIENTAL

CEEB ESCOLAR INDIVIDUAL

 

   SUB 08     SUB 10       SUB 12    

   SUB 14   SUB 16     SUB 18

III PROVA X CIRCUIT RAPID SANT MARTI 

COMARCAL BAIX LLOBREGAT

 

    SUB 08     SUB 10       SUB 12

   SUB 14     SUB 16       SUB 18    

COMARCAL VALLES OCCIDENTAL SABADELL

   SUB 08     SUB 10     SUB 12   SUB 14          

FASES PREVIES EDATS GIRONA

   SUB 08     SUB 10       SUB 12   SUB 14     

                    SUB 16    

                     SUB 18

 

2ª PROVA X CIRCUIT RAPID SANT MARTI

FASES PREVIES EDATS TARRAGONA   

   SUB 08     SUB 10       SUB 12    SUB 14

F. PREVIES EDATS A. PENEDÈS, ANOIA I GARRAF 

    SUB 08     SUB 10       SUB 12

   SUB 14     SUB 16       SUB 18

1ª PROVA X CIRCUIT RAPID SANT MARTI

2ª PROVA  IV CIRCUIT LLAMPEC CORNELLA

COPA CATALANA-TERRITORIAL TARRAGONA

COPA CATALANA-TERRITORIAL BARCELONA

COPA CATALANA-TERRITORIAL GIRONA

COPA CATALANA-TERRITORIAL LLEIDA

TORNEIG DE PARTIDES LLAMPEC PARELLES MIXTES

II TORNEIG ARGENTONA-ESCACIMAT GRUP FEDERATS

II TOR. ARGENTONA-ESCACIMAT NO FEDERATS A

II TOR. ARGENTONA-ESCACIMAT NO FEDERATS B  

XVI OBERT  RAPIDESMEMORIAL FRANCESC ALSINA

I TORNEIG  ACTIU JUNIOR FRANCESC ALSINA

I TORNEIG D´HIVERN CLUB D´ESCACS SANT BOI

 

V OBERT DE NADAL DEL GUINARDO 

                   GRUPO A    

                    GRUPO B

13e TORNEIG DE REIS SUB 14 CAMPANILE

V OBERT DE NADAL CIUTAT DE FIGUERES