TORNEOS CON PARTIDAS



OPEN IV MEMORIAL RAMON ESCUDEIRO

TORNEO INTERNACIONAL DE NAVIDAD LORCA 

VIè  NADALENC GERUNDA

II OBERT ACTIU DE NADAL TRES PEONS

II FESTIVAL INTERNACIONAL SUNWAY SITGES

                                     GRUPO A      

                                      GRUPO B

LLAMPEC TORRO BLANC I NEGRE

TORNEIG NADALENC DE CERVERA                       

3er. TORNEIG NADALENC  CORNELLA 

SENIOR     CANALLA

II TORNEIG INTERNACIONAL DE NADAL MOLI NOU 

MEMORIAL DAVID GARCIA ILLUNDAIN TORNEIG DAU

CAMPEONATO DE CAT. POR EDADES G. ILLUNDAIN

SUB 08      SUB 10      SUB 12      SUB 14      SUB 20   

TANCAT PROMOCIO ELO FIDE  FOMENT MARTINENC

 GRUPO A    GRUPO B   GRUPO C

TORNEO OTOÑO DEL CLUB BARCELONA UGA

XIV GRAN TORNEO INTERNACIONAL HOTEL BALI 

                              "A" S-2300   

                               "B" S-2000


TORNEO NUEVAS GENERACIONES BALI ( BENIDORM )

                                       SUB 08  

                                       SUB 10    

                                       SUB 12     

                             SUB 14 

                                       SUB 16  

VIII CAMPEONATO DE ESPAÑA  EQUIPO SUB16

I TORNEIG LLAMPEC TARDOR SABADELL

ACTIU BANYOLES

VIII NOCTURNO 3 BLITZ S-2300  HOTEL BALI

VIII NOCTURNO 3 BLITZ S-2000  HOTEL BALI

IX OBERT SANTA EULALIA DE RONÇANA                                                                        GRUPO A  

                                     GRUPO B 

                                      GRUPO C  

                                      GRUPO D

V ACTIU DEL CATALUNYA ESCACS CLUB

I TORNEIG ACTIU MOLI NOU

LLAMPEC PENYA FCB MANLLEU

VIII NOCTURNO 2 BLITZ S-2300  HOTEL BALI

VIII NOCTURNO 2 BLITZ S-2000  HOTEL BALI

I SOCIAL MULTICLUBS

1ª PROVA DEL 4art. CIRCUIT LLAMPEC CORNELLA  

TERRITORIAL ABSOLUT

 GRUP A    BARCELONES   BAIX LLOBR.

                                      GIRONA

                                  TARRAGONA

                                       LLEIDA

VIII NOCTURNO BLITZ S-2300  HOTEL BALI

VIII NOCTURNO BLITZ S-2000  HOTEL BALI

TORNEIG FESTA MAJOR DE SANT ANDREU 

XII OBERT DEL MARESME

VII TANCAT DEL MARESME

TANCAT MC SANT BOI

TANCAT PROMOCIO SANT BOI

XXXIII TORNEIG OBERT VILA DE CERDANYOLA 

                                          GRUP A     

GRUP B    GRUP ESPINETS

TORNEIG RAPID CHESS BURGUER GERUNDA

GENERAL         SUB14

I  MEMORIAL ISIDRE PUIG TRES PEONS

                       GRUPO A   GRUPO B

IX  OBERT VILA DE GRACIA

I TORNEO INTERNACIONAL BLITZ HOTEL BALI

XXIII PROMOCIO BADALONA                             

XXVIII TORNEIG OBERT COSTA BRAVA

III OBERT MEMORIAL DR. JOSEP VALLVÉ I PIÑOL 

CAMPEONATO DE EUROPA DE SELECCIONES

VII OBERT DE RAPIDES TRES PEONS

XXX TORNEIG JOSEP RUBIRALTA MARTORELL

LLAMPEC CLUB BILLAR VIC

I OBERT DE TARDOR DE TARREGA

1r TORNEIG PIZZA RANDOM CHESS

LLAMPEC DE LA GLEVA 

XXXIII TORNEIG OPEN MARTORELL

                           GRUPO A   

GRUPO B    GRUPO C

II TANCAT DEL MOIANES 

 

IV  OBERT DEL MOIANES               

MAGISTRAL CIUTAT DE BARCELONA

II TORNEIG DE PROMOCIO CIUTAT DE BARCELONA

                                  SUB 12     

                                  SUB 10

MUNDIAL DE EDADES EN GRECIA

I TORNEO ESCOLAR FOMENT C.A. MOLINS DE REI

LLAMPEC DE LA GLEVA

CTO. CATALUNYA DE RAPIDES PER EQUIPS

I TORNEO BLITZ  U.E. MONTCADA

CAMPIONAT CATALUNYA PER EQUIPS D´EDATS

             SUB 8     SUB 10    SUB 12     

             SUB 14   SUB 16    SUB 18  

I OBERT ACTIU SANT JOSEP DE BADALONA

XII OBERT ACTIU CIUTAT DE CERVERA 

INTERNACIONAL ACTIU VALLFOGONA DE BALAGUER

VI OBERT ACTIU DE RIPOLLET

2on TORNEIG ESCOLAR " CIUTAT DE CERVERA "

VI  OBERT ACTIU SANT MARTI

IV TORNEIG SOCIAL ACTIU CORNELLA

II TROBADA DONA I ESCACS SANT ANDREU

FEDERADAS     NO FEDERADAS

III  OPEN INT. DE L´ESCOLA D´ESCACS D´OSONA 

XIII OBERT INTERNACIONAL VILA DE SANTPEDOR 

XII DIADA ACTIVES COLON SABADELL

VIII OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE SABADELL

                                                                                              GRUPO A   

 GRUPO B    GRUPO C

VIII OBERT D´ESTIU D ´ESCACS BASE DEL GUINARDO

TANCAT PER NORMA DE MC GUINARDO

VIII RAPIDAS D´ESTIU GUINARDO

CAMPIONAT TERRITORIAL ACTIUS OLOT

I TORNEIG SUB-14 FESTA MAJOR SABADELL

VIII LLAMPEC FESTA MAJOR SABADELL 

LXXX CAMPEONATO ESPAÑA INDIVIDUAL ABSOLUTO

XXXVII TORNEIG RAPIDES PINEDA DE MAR

XVII OPEN INTERNACIONAL DE SANTS

                                      GRUPO A   

           GRUPO B      GRUPO C     GRUPO D

TORNEO BLITZ OPEN SANTS

IX TORNEIG  RAPIDES U-16 PINEDA DE MAR

IV ACTIU SANTA EUGENIA DE TER

CAMPIONAT DE  RAPIDES  FESTA MAJOR DE BALAFIA

IV OBERT  LLAMPEC DE TORREDEMBARRA

XVI  OBERT INTERNACIONAL MIQUEL MAS FIGUERES

                            GRUPO A    

                                     GRUPO B  

                                     GRUPO C

OPEN SOTS -2300 Y SOTS -2000 IGUALADASCACS

IX CAMPIONAT DE RAPIDES VALLFOGONA

I TORNEIG LLAMPEC FESTA MAJOR PLATJA D´ARO     

VIII  TORNEIG DE RAPIDES DE MANLLEU

IX TORNEIG SANTA PAU

GRUPO A  GRUPO B

II MEM. P. COROMINES L'HOSPITALET DE L'INFANT

XIX TORNEO INTERNACIONAL FERIA DE ALMANSA 

                        SUB 2300         SUB 2000 

41è OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE BADALONA

                                   GRUPO A   

                                   GRUPO B    

                                    GRUPO C

CAMPIONAT  ACTIU  FIGUERES

XXV  OBERT DE LA POBLA DE LILLET

         GRUPO A            GRUPO B

LLAMPEC JOAN CODINA MOIA

FESTA MAJOR DE CALDES DE MALAVELLA

GRUPO A    GRUPO B

CTO. DE ESPAÑA SUB-18 RAPIDO

LLAMPEC AGOST ESCOLA ESCACS OSONA

CTO. DE ESPAÑA SUB-18

V TORNEIG DE FESTA MAJOR GRAN PENYA

41 OPEN INTERNACIONAL VILA DE SITGES

                                      GRUPO A  

GRUPO B

IV TORNEO I.R.T. -2.200 VILLA DE SARIÑENA

XVI OBERT INTERNACIONAL CIUTAT D´OLOT

33 OPEN INTERNACIONAL D´ANDORRA

CTO. DE ESPAÑA SUB-16 RAPIDO

LLAMPEC ST MIQUEL BALENYA

CTO. DE ESPAÑA SUB-16

I OPEN ACTIVO " NEOCLASSICAL CHESS "

VI CIUTAT DE GIRONA 

XVII  OBERT INTERNACIONAL SANT MARTI 

                                                                                                    GRUPO A        

                                                                                                    GRUPO B

II  OPEN INTERNACIONAL D´AMPOSTA

CTO. DE ESPAÑA SUB-14 RAPIDO

CTO. DE ESPAÑA SUB-14

XVII  OBERT RAPID SANT MARTI

OPEN INTERNACIONAL BARBERA DEL VALLES

                                  GRUPO A     

                        GRUPO B   GRUPO C

OPEN INTERNACIONAL  TORREDEMBARRA               

            GRUPO A      GRUPO B

CTO. DE ESPAÑA SUB-12 RAPIDO

OPEN DE BENASQUE

IV TORNEIG DE PARTIDES RAPIDES PALLEJA

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-12

CTO. DE ESPAÑA DE RAPIDAS SUB-10

II TORNEIG FESTA MAJOR D´HOSTALRIC

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-10

XXIII OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA

                                      GRUPO A     

                                      GRUPO B

IV OBERT INTERNACIONAL DE MASDENVERGE  

CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-08

III FESTIVAL  “VILA DE PLATJA D’ARO”

 GRUPO A     GRUPO SUB-14

 X OBERT SANTA EUGENIA DE TER

 SETENA EDICIÓ " ESCACS A LA FRESCA "

XI OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA

II  OPEN INTERNACIONAL SUB " RUTAS DE CUENCA "

VI  MEMORIAL JOSEP LORENTE 

3r OPEN INTERNACIONAL ACTIUS CIUTAT DE RUBÍ  

XXVII  INTERNACIONAL SANT BOI

                                   TANCAT MI   

                                     GRUPO B   

GRUPO C

VIII OPEN INTERNACIONAL MEMORIAL MOLLET 

III  TORNEIG SUB-16 MOLLET DEL VALLES

VII CAMPIONAT ESCOLAR PERELADA

58º CAMPIONAT OBERT DE TERRASSA

XVII  OBERT INTERNACIONAL FOMENT MARTINENC 

                                      GRUPO A   

                                      GRUPO B    

                                      GRUPO C

IX OBERT LLINARS DEL VALLES 

                                     GRUPO A  

                                     GRUPO B

III  CALCULIN LLINARS DEL VALLES

VI TORNEIG OBERT  JAKE CLUB 

 XVI TORNEIG LA PASSIÓ D´ESPARREGUERA           

XXXI OBERT TERRITORIAL DE TARRAGONA                  

XXIII FESTA MAJOR DE CASSA

I OBERT INTERNACIONAL JAKE CLUB

XIII TORNEIG VILA DE SANTA COLOMA DE QUERALT

IV OBERT DE LA VALL DEL TENES

9E  OBERT VILAFRANCA DEL PENEDES

OBERT DE PARDINYES

VIII OBERT DE PRIMAVERA  LA LIRA

OBERT "GIRONA TEMPS D´ESCACS"

                                      GRUPO A     

                                      GRUPO B

III  OBERT ACTIU DIAGONAL MAR

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS 

I TORNEIG ACTIUS EEM

I TORNEIG OBERT ACTIU PRIMAVERA TRES PEONS

X OBERT INTERNACIONAL TUPINAMBA

                      GRUPO A   GRUPO B   

XV OBERT RAPIDES CIUTAT DE TARREGA

CEEB   SUB-8   EQUIPS

XI ACTIU VILA DE CANOVELLES

II OBERT VILA DE GRACIA PER MAJORS DE 55 ANYS

III TORNEIG SUB-12 LA PASSIÓ D´ESPARREGUERA

II ACTIU CIUTAT D´AMPOSTA

CAMPIONAT ABSOLUT DE CATALUNYA

I TORNEO MASTER TEMATICO MADRID

IV OPEN INTERNACIONAL CIUDAD ALBACETE

IV  ACTIU DEL CATALUNYA  

III TORNEO INTERNACIONAL BLITZ U. E. MONTCADA

FINAL COPA CATALANA ABSOLUTA 

FINAL COPA CATALANA 2ª DIVISIO 

FINAL COPA CATALANA PREFERENT 

FINAL COPA CATALANA 1ª CAT

FINAL COPA CATALANA 2ª CAT

FINAL COPA CATALANA 3ª CAT 

I OBERT CREIXELL

CEEB ESCOLAR PER EQUIPS

SUB 10    SUB 12  SUB 14   SUB16 I 18

CAMPIONAT JUVENIL MONTGRI

IX OBERT SOCIETAT CORAL COLON SABADELL 

73 CAMPIONAT FEMENI DE CATALUNYA

FINAL CAMPIONAT CATALUNYA EDATS

SUB 08       SUB 10           SUB 12         

SUB 14       SUB 16           SUB 18 

III CERRADO U.E MONTCADA 

CAMPIONAT  VETERANS TARRAGONA

CAMPIONAT  VETERANS GIRONA

XVII OBERT TRES PEONS

XXXIII OBERT LA LIRA 

IV  TORNEIG CLASSIC SANT MARTI 

                                     GRUPO A     

                                     GRUPO B

CTO. DE CAT. D´EDATS  FASE CAMP DE TARRAGONA

   SUB 08       SUB 10           SUB 12           

   SUB 14       SUB 16           SUB 18  

CTO.  CAT. D´EDATS F. PREVIA VALLES OCCIDENTAL

SUB 08  

SUB 10

          


SUB 12

       

   


SUB 14  

   

 


SUB 16  



SUB 18 



10è TORNEIG OBERT ACTIU BICOLOR 

CAM. DE CATALUNYA D´EDATS  FASE PREVIA 

VALLES ORIENTAL OSONA - MARESME  

SUB 08       SUB 10           SUB 12           

SUB 14       SUB 16           SUB 18  

CAM. DE CAT. D´EDATS  FASE TERRES DE L´EBRE

SUB 08   SUB 10   SUB 12   SUB14 

I OPEN INT. SUB 2200  INDALO DE ALMERIA

X TORNEIG D´IGUALADA I L´ANOIA

CAM. CATALUNYA. D´EDATS  FASE PREVIA D´ANOIA     SUB 08      SUB 10           SUB 12   

CEEB ESCOLAR INDIVIDUAL ( BARCELONA )

 SUB 08       SUB 10            SUB 12          

 SUB 14       SUB 16            SUB 18

 CTO. DE CATALUNYA D´EDATS  FASE PREVIA GIRONA

   SUB 08       SUB 10           SUB 12           

   SUB 14       SUB 16           SUB 18

CTO. DE CATALUNYA D´EDATS  FASE PREVIA BAIX              LLOBREGAT ALT PENEDES I GARRAF

   SUB 08       SUB 10           SUB 12           

   SUB 14       SUB 16           SUB 18

CTO. DE CATALUNYA D´EDATS  FASE PREVIA BAGES  

SUB 08      SUB 10     SUB 12      SUB 14      SUB 16  

COMARCAL VALLES OCCIDENTAL SABADELL

SUB 08       SUB 10     SUB 12       SUB 14

INTERNACIONAL DE GIBRALTAR

CTO.CATALUNYA D´EDATS F. PREVIA  PLA DE LLEIDA  

SUB 10    SUB 12   SUB 14  SUB 16   SUB 18

XL  ABIERTO INTERNACIONAL CIUDAD DE SEVILLA 

COPA CATALANA FASES TERRITORIALS GIRONA

COPA CATALANA FASES TERRITORIALS BARCELONA

TORNEIG  LLAMPEC PER PARELLES MIXTES

I OBERT ACTIU DEL TRES PEONS

COPA CATALANA FASES TERRITORIALS LLEIDA

III  ABIERTO SUB 2150  DE ROQUETAS DE MAR

 OBERT DE NADAL DEL GUINARDO

            GRUPO A          GRUPO B

12è TORNEIG DE REIS HOTEL CAMPANILE

IV OPEN TORTOSA, MASDENVERGE, AMPOSTA

OBERT DE RAPIDES DE NADAL DEL GUINARDO 

I CAMPIONAT INFANTIL  SANTA EUGENIA

SUB-8      SUB-10      SUB-12       SUB-14