TORNEOS CON PARTIDAS

       


VIII OPEN INTERNACIONAL STADIUM CASABLANCA  

III TORNEO INTERNACIONAL CIUDAD DE LORCA

IV IRT NAVIDAD ALZIRA SUB-2200 


V CAMPIONANADALENC INFANTIL GERUNDA 

I  " CIUTAT COOPERATIVA MOLI NOU "

SUNWAY SITGES CHESS FESTIVAL

                        GRUPO A     

                        GRUPO B

MEMORIAL GARCIA ILUNDAIN TORNEIG DAU 

GRUPO A     GRUPO B

CTO. CAT. ACTIVO DE  EDADES M. GARCIA ILUNDAIN                          SUB 08   SUB 10   SUB 12  

                          SUB 14      SUB-20

IV OBERT ACTIUS CASTELL DE TONA

X  T. DE NUEVAS GENERACIONES EN BALI 

                SUB 08   SUB 10   SUB 12  

                         SUB 14   SUB16  

VII CTO DE ESP. POR EQUIPOS  SUB-16 EN BALI           

XIII FESTIVAL INTERNACIONAL EN BALI

                                                                                                    GRUPO A   

                                      GRUPO B

TERRITORIAL GIRONA ACTIUS BANYOLES 

VII 3 NOCTURNO BLITZ  GRUPO B  HOTEL BALI 

VII 3 NOCTURNO BLITZ  GRUPO A  HOTEL BALI 

VIII OBERT SANTA EULALIA  DE RONÇANA          

                                     GRUPO A    

                                     GRUPO B   

                                     GRUPO C  

                                     GRUPO D

VII 2 NOCTURNO BLITZ  GRUPO B  HOTEL BALI 

VII 2 NOCTURNO BLITZ  GRUPO A  HOTEL BALI 

MAGISTRAL CIUTAT DE BARCELONA

TERRITORIAL  DE BARCELONA

                 ABSOLUT   BARCELONES 

            BAIX LLOBREGAT     VETERANS

                  GIRONA     TARRAGONA

TORNEIG DE PROMOCIO MAGISTRAL BARCELONA

                     SUB 10           SUB 12

VII NOCTURNO BLITZ  GRUPO B  HOTEL BALI 

VII NOCTURNO BLITZ  GRUPO A  HOTEL BALI 

XXXII OBERT D’ESCACS VILA DE  CERDANYOLA                                                 GRUPO A       

            GRUPO B          ESPINETS

XXVI OBERT DEL CATALUNYA

                 OBERT               

                 TANCAT

IV ACTIU FEMENI MAS GUINARDO

VI OBERT DE TARDOR DE LLINARS DEL VALLES

TORNEIG  DE PARTIDES RAPIDES TRES PEONS

III OBERT MEMORIAL XAVIER CHAVARRIA 

               GRUPO A     GRUPO B

XXII PROMOCIÓ CLUB D’ESCACS BADALONA

XI OBERT DEL MARESME

II OBERT CLUB D´ESCACS CORNELLA

XXII OBERT SANTA MARGARIDA DE MONTBUI

II  OBERT DE TARDOR CLUB  BARCELONA UGA 

XXXII TORNEIG OPEN DE MARTORELL

GRUPO A      GRUPO B        GRUPO C

I OBERT  ACTIUS DE CASTELLAR DEL VALLES

CAMPEONATO MUNDIAL

VIII OBERT VILA DE GRACIA 

III OBERT DEL MOIANES  

 I  TANCAT DEL MOIANES NORMA MC 

I OBERT DE RAPIDAS TRES PEONS

CAMPEONATO DE EUROPA DE EDADES

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D´EDATS

FESTA MAJOR CLUB  L´ESPIGA DE LES CORTS

III OPEN RAPIDES DEL BARCELONA-UGA

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RAPIDES PER EQUIPS

XII INTERNACIONAL ACTIUS CIUTAT DE CERVERA

XXII OPEN ACTIUS VALLFOGONA DE BALAGUER

V OBERT ACTIUS DE RIPOLLET

MASTERS DE BILBAO

XIV OPEN  ACTIUS FESTA MAJOR DE SANT ADRIA

II OPEN RAPIDS L´ESCOLA ESCACS OSONA

LLAMPEC FESTA MAJOR VILADECANS

V OBERT ACTIU SANT MARTI

CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES

       DIVISION DE HONOR        1ª DIVISION

DIADA DE ARGENTONA INFANTIL Y EQUIPOS

XI DIADA D’ESCACS DE LA SOCIETAT CORAL COLON  

VII OPEN INTERNACIONAL " CIUTAT DE SABADELL "

                                               GRUPO A   

                                              GRUPO B   

                                             GRUPO C

TANCAT PER NORMA DE MC PEONA I PEO

VII TORNEIG D´ESTIU  BASE   DEL GUINARDO 

         GRUPO A         GRUPO B

XII OBERT ACTIUS VILA DE SANTPEDOR

U.S. CHESS CHAMPS

III OBERT INTERNACIONAL DE RAPIDES MAS GUINARDO

LXXIX CAMPEONATO DE ESPAÑA ABSOLUTO Y FEMENINO

XVI OPEN INTERNACIONAL  DE SANTS  

                                              GRUPO A 

                                              GRUPO B

XXXVI  RAPIDES FESTA MAJOR DE PINEDA

RAPIDES  U-16 FESTA MAJOR PINEDA

FEDERATS                NO FEDERATS

RAPIDAS TORNEO SANTS

TORNEIG VILA PONT DE SUERT 

XXVII OPEN CASTILLO DE LUNA. ROTA. CADIZ

FESTA MAJOR DE BALAFIA ( LLEIDA )

CAMPEONATO DE ESPAÑA DE AJEDREZ RAPIDO 

CAMPEONATO DE ESPAÑA DE AJEDREZ RELAMPAGO 

CAMPEONATO DE ESPAÑA DE SEGUNDA DIVISION

 TORNEIG INTERNACIONAL IGUALADA

XV OBERT INT. MIQUEL MAS ( FIGUERES )

                                                                                              GRUPO A        

                                                                                             GRUPO B   

                                      GRUPO C

 TORNEIG RAPIDES SANT MIQUEL S. CALAFELL

 RAPIDES FESTA MAJOR ULLASTRELL

 I FESTIVAL INTERNACIONAL " CIUDAD DE HELLIN "

 SUB2300     SUB2000       CERRADO

 XLVIII TORNEIG VILA DE MISLATA

   GRUPO A     GRUPO B    GRUPO C   SUB-16

 III OBERT LLAMPEC DE TORREDEMBARRA

  RAPIDES FESTA MAJOR STA.COLOMA QUERALT

 VIII TORNEIG ESCACS SANTA PAU

 I M. PERE COROMINES L´HOSPITALET DE L´INFANT 

 OPEN 41 OLIMPIADA TROMSO 

 OPEN 41 OLIMPIADA TROMSO  FEMENINA

 RAPIDES FESTA MAJOR MOIA

 40è OBERT INTERNACIONAL  CIUTAT DE BADALONA

                                                                                                GRUPO A  

                                    GRUPO B

 

      XXIV OBERT LA POBLA DE LILLET

       GRUPO A        GRUPO B

     CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-18 RAPIDO

       XXVI TORNEO INTERNACIONAL  “SAN LORENZO”

       CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-18 

       40 OPEN INTERNACIONAL  VILA DE SITGES                                    GRUPO A        GRUPO B

 

       V CTO. IBEROAMERICANO INDIVIDUAL

                  VIII TORNEO ALCUBIERRE

       III I.R.T.  VILLA DE SARIÑENA

       XV OBERT INTERNACIONAL " CIUTAT D´OLOT "

       CAMPIONAT RAPIDES VALLFOGONA

       II  OPEN INTERNACIONAL 64 VILLALBA

       I OPEN INTERNACIONAL  RUTAS DE CUENCA

       OPEN INTERNACIONAL AMPOSTA

       XXXII  OPEN INTERNACIONAL D´ANDORRA

       CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-16  RAPIDO

       CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-16

       V CIUTAT DE GIRONA

       XVI OBERT INTERNACIONAL SANT MARTI

                                       GRUPO A       

                                       GRUPO B 

       CAMPEONATO ESPAÑA SUB14 RAPIDO

       CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-14

       XVI OBERT RAPID SANT MARTI

                   XXXIV TORNEIG   PARETS DEL VALLÈS

       CAMPEONATO DE ESPAÑA  SUB-12 RAPIDO       

        XVI OPEN INTERNACIONAL TORREDEMBARRA

                   GRUPO A        GRUPO B 

        XXXVII OPEN INTERNACIONAL BARBERA                           GRUPO A        GRUPO B       GRUPO C

       III TORNEIG DE RAPIDES FESTA MAJOR PALLEJA

       XXXIV OPEN INTERNACIONAL BENASQUE

      CAMPEONATO DE ESPAÑA  SUB-12

      CAMPEONATO DE ESPAÑA  SUB-10  RAPIDO

      IX  OBERT SANTA EUGENIA 

     CAMPEONATO DE ESPAÑA  SUB-10

     XXII OPEN INTERNACIONAL MONTCADA

     GRUPO A        GRUPO B       GRUPO C  

     III OBERT MASDENVERGE

     CAMPEONATO DE ESPAÑA  SUB-8      

     57 OBERT DE TERRASSA 

              II FESTIVAL " VILA DE PLATJA D`ARO "

              GRUPO A      GRUPO SUB-12

     VI ESCACS A LA FRESCA ( GIRONA ) 

     III OBERT VALL DEL TENES 


 

      X OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA 


 

      VII OPEN ACTIVO SUB-16 MOLLET

      VII OPEN ACTIVO INTERNACIONAL MOLLET

      XVI OBERT INTERNACIONAL FOMENT                     

      GRUPO A                  GRUPO  B             GRUPO C 

      VIII  OBERT LLINARS DEL VALLES 2014

      GRUPO A             GRUPO  B               CALCULIN

      ACTIU RUBI  SUB-14

      ACTIU RUBI

      VII  OBERT DE PRIMAVERA LA LIRA 2014 

               V MEMORIAL JOSEP LORENTE ST. BOI

      XXVI OBERT VILA DE SANT BOI 

      TANCAT NORMA DE M. I.  VILA DE SANT BOI  

      XXX OBERT TERRITORIAL DE TARRAGONA 

      XV TORNEIG LA PASSIO D´ESPARREGUERA

                 GRUPO A                        GRUPO  B

      CAMPIONAT PARTIDAS RAPIDAS GIRONA

      XXII CAMPIONAT INFANTIL F. MAJOR DE CASSA

      II OBERT ACTIU DIAGONAL MAR

      XIII TORNEIG AJEDREZND 

      XI TORNEIG DE RAPIDAS SANT MARTI

      XV TORNEIG ESCOLAR SANT MARTI 

      TERCER  OBERT BARRI GOTIC  BCN UGA


 

      VII PROVA DEL VIII CIRCUIT RAPID SANT MARTI 

      OBERT DEL JAKE CLUB

        CAMPIONAT CATALUNYA DE LA ONCE

      XII TORNEIG OBERT D'ESCACS ACTIUS 

      VILA DE    SANTA COLOMA DE QUERALT

      OBERT LLEIDA HOSTAL NOU

       II TORNEIG SUB-12 LA PASSIO D´ESPARREGUERA

               XXX CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS

     CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT