ESPECIAL FOTOS

                       SANTS 2014
 


 

                 NUEVOS TORNEOS


 

                            30/08

        VIII TORNEIG DE RAPIDES U-16

      FESTA MAJOR DE PINEDA DE MAR

                              30/08

 CIRCUIT MAESTRAT-TERRES DE L´EBRE

                         ALCALA

                             30/08

                        LLAMPEC 

               SANT HIPOLIT DE VOLTREGA

 (puntuable pel 11è Circuit d'Escacs Llampec Osona )

 


                            30/08                                

        II MEMORIAL JORDI CASELLAS

FESTA MAJOR CALDES DE MALAVELLA

                             30/08

       VI TORNEO INTERNACIONAL 

            CONCELLO DE RIANXO

                            31/08

                          31/08

        41è  OPEN INTERNACIONAL 

             CIUTAT DE MANRESA  

                         INSCRITOS

                          31/08

                   LLAMPEC DE

                     CENTELLES

(puntuable pel 11è Circuit d'Escacs Llampec Osona )

                           31/08

            Vè TORNEIG DE RÀPIDES 

            FESTA MAJOR RIPOLLET

(puntuable pel XVI Circuit d’Escacs Catalunya Central)

                           01/09

        VII TORNEIG D´ESTIU  BASE                                DEL GUINARDO 

                          INSCRITOS

                           01/09

         TANCAT PER NORMA DE MC

                     PEONA I PEO

                                    INSCRITOS

                             02/09

           VII OPEN INTERNACIONAL

            " CIUTAT DE SABADELL "


 

          GRUPO A        GRUPO B       GRUPO C 

                            05/09

   CIRCUIT DE RAPIDES AL TRES PEONS

                 PRIMERA PROVA 

                            06/09

              RAPIDES FESTA MAJOR

               LLINARS DEL VALLES

                            06/09

            III OBERT INTERNACIONAL 

           DE RAPIDES MAS GUINARDO

                            06/09

                 TORNEIG INFANTIL

      ESCOLA ESCACS MARTORELL

                              06/09

CAMPIONAT TERRITORIAL

ACTIUS OLOT 

                              06/09

                     LLAMPEC DE

                    FOLGUEROLES

(puntuable pel 11è Circuit d'Escacs Llampec Osona )

                             07/09

    TANCATS  DE PARTIDES RAPIDES  

                  FESTA MAJOR DE  

            VILANOVA DE BELLPUIG 

                             07/09

     I OPEN INTERNACIONAL ACTIUS

             ALT EMPORDA FIGUERES

                             07/09

              TORNEO DE RAPIDAS

           CLUB ESCACS TARRAGONA

                             11/09

        XI DIADA DE LA SOCIETAT 

      CORAL  COLON ( SABADELL )

                            INSCRITOS

                              11/09

            XIV TORNEIG DE RAPIDES

        LA PASSIO D´ESPARREGUERA

                            12/09

CIRCUIT DE RAPIDES AL TRES PEONS

                 SEGONA PROVA 

                           13/09

        V OBERT ACTIU SANT MARTI

                         INSCRITOS

                            13/09

       II AZUQUECA CHESS CLASSIC

             AZUQUECA DE HENARES

                            13/09

  XXXII  TORNEIG OPEN MARTORELL

                             14/09

            XIV OPEN FESTA MAJOR

                        SANT ADRIA

                             14/09

                        II OPEN   INTERNACIONAL D´ESCACS RAPIDS DE 

      L´ESCOLA D´ESCACS D´OSONA

                            19/09

     II OBERT SUB-16 DEL MOIANES

                             19/09

             III OBERT DEL MOIANES  

                             19/09

            I  TANCAT DEL MOIANES 

                        NORMA MC 

                            19/09

      1ER  IRT ALCALA-ALCOSSEBRE

                            19/09

CIRCUIT DE RAPIDES AL TRES PEONS

                 TERCERA PROVA  

                            20/09

          1er TORNEIG SUB-16 D´ELO

        SANT JOAN DE VILATORRADA

                             20/09

          XXII OPEN DE VALLFOGONA 

                             20/09

8è TORNEIG POBLE DE VILOBÍ D’ONYAR

                             21/09

      V OBERT  ACTIUS DE RIPOLLET

                          INSCRITOS 

                           21/09

             TORNEO DE RAPIDAS

   FIESTA MAYOR DE MONTORNES

                             26/09

           VIII OBERT VILA DE GRACIA

                             26/09

                       XXIIé OBERT 

    SANTA MARGARIDA DE MONTBUI

                             27/09

          XIIII OBERT INTERNACIONAL 

      ACTIUS " CIUTAT DE CERVERA " 

                             27/09

                   XXVI  OBERT DEL 

            CATALUNYA ESCACS CLUB

                               +

                      TANCAT MC

                             27/09

            XI OBERT DEL MARESME

      ELO CATALAN MENOS DE 2000

                             29/09

II OPEN CLUB  D‘ESCACS  CORNELLÀ 
                      MEMORIAL  
“DOCTOR  JOSEP  VALLVÈ i PIÑOL”


 

                            01/10

                III OBERT MEMORIAL 

                 XAVIER CHAVARRIA 

                           04/10

   XXXII OBERT D’ESCACS VILA DE                                CERDANYOLA 

                           06/10

               II  OBERT DE TARDOR

 CLUB D´ESCACS BARCELONA UGA 

                             17/10

             VII TORNEIG OBERT BASE

                 " VILA DE GRACIA "

                             25/10

 

              I TORNEIG DE RAPIDES  

         ESCOLA ESCACS MARTORELL

                                 +

(puntuable pel XVI Circuit d’Escacs CatalunyaCentral) 

                            26/10

            II OPEN INTERNACIONAL

             CRUCERO DE AJEDREZ

                             28/11 


 

XIII FESTIVAL INTERNACIONAL EN BALI

                        BENIDORM


 

                            27/12 

I FESTIVAL " CIUTAT DE LLORET "