LLIGA CATALANA 

 

                 BASES Y HORARIOS                           CAMPIONAT CATALUNYA 

                    SUB-8 A SUB-18

   L´ATMELLA DE MAR ( 28/03 AL 02/04)

 

            SORTEO PRIMERA RONDA

     SUB 08       SUB 10           SUB 12         

     SUB 14       SUB 16           SUB 18 

                   

                  NUEVOS TORNEOS



                             28/03

           OPEN INTERNACIONAL

         CIUDAD DE SAN SEBASTIAN

                            09/04

          VIII OBERT DE PRIMAVERA 

                          LA LIRA 

 

                            10/04

     IV OBERT DE LA VALL DEL TENES

 

                            10/04

 IX OBERT VILAFRANCA DEL PENEDES

                           C.U.C.

 

                            11/04

                 III OBERT CALCULIN
               LLINARS DEL VALLES 

 

                             11/04

                         IX OBERT

               LLINARS DEL VALLES 

 

 

              GRUPO A      GRUPO B

                              11/04

               VI TORNEIG OBERT 

                     JAKE CLUB 

              CIUTAT HOSPITALET 

 

                             11/04

          XVI TORNEIG LA PASSIÓ 

               D´ESPARREGUERA

                             11/04

                 III TORNEIG SUB-12 

         LA PASSIÓ D´ESPARREGUERA

                             11/04

                II TORNEIG OBERT 
           MONTORNÈS DEL VALLES 

                             12/04

   XI OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA

                             12/04

                                                IV OBERT DE RAPIDES

      DEL DIUMENGE AL TRES PEONS 

                             12/04

III TORNEIG ESCOLAR DE PRIMAVERA               SANT JOAN DE VILATORRADA

                            13/04

                III CIRCUIT LLAMPEC

 " FRANCISCO GONZALEZ GUILLEM "

                         4º TORNEO

                            17/04

                 X OBERT D´ESCACS

            SANTA EUGENIA DE TER

 

                              17/04

              XXVII  INTERNACIONAL 

                   VILA DE SANT BOI   

         MEMORIAL MATEU CHALMETA

 

                             17/04

                   58º CAMPIONAT 

               OBERT DE TERRASSA 

                              18/04

III TORNEIG ESCOLAR  LLEO XIII

                              25/04

        XVII  OBERT INTERNACIONAL 

              FOMENT MARTINENC 

 

      GRUPO A   GRUPO B    GRUPO C

                             26/04

             II TORNEO ENTREVIÑAS

                       ( LA RIOJA )

                             01/05

  III TORNEO INTERNACIONAL BLITZ

                    U. E. MONTCADA


                               04/05

 

                III CIRCUIT LLAMPEC

 " FRANCISCO GONZALEZ GUILLEM "

                         5º TORNEO

 


                               03/05

         IV  ACTIU DEL CATALUNYA 

                    ESCACS CLUB

                             10/05

TORNEO INFANTIL PARA MENORES DE                16 AÑOS EN IGUALADA

                             10/05

 IV OPEN INTERNACIONAL LLUCMAJOR

                             17/05

            XII TORNEO POPULAR 

AYUNTAMIENTO DE COX ( ALICANTE )

                             25/05

 

                III CIRCUIT LLAMPEC

 " FRANCISCO GONZALEZ GUILLEM "

                         6º TORNEO

 

                             31/05

               I TORNEIG ACTIUS 

       ESCOLA ESCACS MARTORELL

                             12/06

       XI TORNEO IRT  ( ALICANTE )

                             20/06

           3r OPEN INTERNACIONAL 

          ACTIUS "CIUTAT DE RUBÍ " 

                             25/06

           XXIII OPEN INTERNACIONAL

               CIUTAT DE MONTCADA

 

                            26/06

        IV OBERT INTERNACIONAL

                DE MASDENVERGE  

      TERRES DE L'EBRE -SUB 2200

 

                             03/07

               OPEN DE BENASQUE

                             13/07

       XVII  OBERT INTERNACIONAL 

                     SANT MARTI 

 

            GRUPO A     GRUPO B

                              15/07

2n CAMPUS D´ESCACS D´ANDORRA 

                   15 AL 17 DE JULIO 

                             GM’S 

ARTHUR KOGAN I OSCAR DE LA RIVA

                              15/07

II  OPEN INTERNACIONAL D´AMPOSTA             MEMORIAL " JOSE BALAGUE "

                              18/07

33 OPEN INTERNACIONAL D´ANDORRA

               HOTEL ST. GOTHARD

                              18/07

    XVII  OBERT RAPID SANT MARTI

 

                             19/07

CAMPAMENTO JUVENIL DE AJEDREZ

         C.D.E. EXCALIBUR ( ALBACETE )

                             22/07

         41 OPEN INTERNACIONAL 

                   VILA DE SITGES

 

                              26/07

 

    CAMPAMENTO JUVENIL DE AJEDREZ

         C.D.E. EXCALIBUR ( ALBACETE )

 

                              02/08

          41è OBERT INTERNACIONAL 

              CIUTAT DE BADALONA 
“MEMORIAL MIQUEL CASTELLÀ I GILI”

 

       GRUPO A   GRUPO B    GRUPO C

                             17/08

    OPEN SOTS -2300 Y SOTS -2000

                  IGUALADASCACS  

                             18/08

OPEN FEMENI Y OPEN > 65 ANYS

                  IGUALADASCACS

                              21/08

         VII TORNEO DE AJEDREZ
 “ENCRUCIJADA ENTRE DOS REINOS” 

                              21/08

XVII OPEN INTERNACIONAL DE SANTS

      HOSTAFRANCS I LA BORDETA