NUEVOS TORNEOS       

 

                              07/08

 

I OPEN INTERNACIONAL INFANTIL                        TOMATA DE PENJAR 

              ALCALA-ALCOSSEBRE

                                08/08

       1r. TORNEIG DE FESTA MAJOR 

       SANT SALVADOR DE GUARDIOLA

        (Circuit de la Catalunya Central)

                            09/08

           III OPEN INTERNACIONAL

                     64 VILLALBA 

 

                            09/08

         XIX TORNEO INTERNACIONAL 

                   FERIA DE ALMANSA


 

                             09/08

      TORNEIG LLAMPEC JOAN CODINA 

                           DE MOIA 

         (puntuable pel XVII Circuit d’Escacs                     Catalunya Central)

 

                             11/08

                  TANCATS D’ESTIU 

            SOCIETAT CORAL COLON

                              11/08

        XVI  OBERT INTERNACIONAL 

           MIQUEL MAS ( FIGUERES )

 

     GRUPO A    GRUPO B    GRUPO C

                              12/08

            IV TORNEIG RAPIDES 

      CLUB ESPORTIU SANT MIQUEL

                              15/08

        XVI TORNEIG  FESTA MAJOR

                 DE CASTELLDEFELS 

                  PARTIDES RÀPIDES


                              15/08

IV TORNEIG DE PARTIDES RAPIDES              FESTA MAJOR DE NAVARCLES

(puntuable pel XVII Circuit d’Escacs                     Catalunya Central)

                                +

             IV TORNEIG INFANTIL 

             DE PARTIDES RAPIDES

                               15/08  

    VII TORNEIG D´ESCACS RAPIDS 

                      DE MANLLEU

   12è Circuit d'Escacs Llampec Osona

                               15/08

        II LLAMPEC PERE COROMINES 

            L´HOSPITALET DE L´INFANT

 

                              16/08

              IX TORNEIG SANTA PAU 

                             16/08

    3er TORNEIG ESCACS LLAMPEC

   FESTA MAJOR VILA D'ULLASTRELL 

   (puntuable pel XVII Circuit d’Escacs                     Catalunya Central)

                              16/08

      VI TORNEIG D´ESTIU SUB -2000

               LIRA VENDRELLENCA

                              16/08

 I TORNEIG LLAMPEC FESTA MAJOR                           PLATJA D´ARO

                              17/08

    OPEN SOTS -2300 Y SOTS -2000

                  IGUALADASCACS  

 

                              18/08

         FESTA MAJOR DE GRACIA 

                              18/08

OPEN FEMENI Y OPEN > 65 ANYS

                  IGUALADASCACS

 

                             20/08

        5º FESTIVAL INTERNACIONAL 

            JUNIOR DE GIBRALTAR

                             21/08

         VII TORNEO DE AJEDREZ
 “ENCRUCIJADA ENTRE DOS REINOS” 

                              21/08

XVII OPEN INTERNACIONAL DE SANTS

      HOSTAFRANCS I LA BORDETA

 

                              22/08

              IV  OBERT LLAMPEC DE                                 TORREDEMBARRA

                              23/08 

                     IV ACTIU SANTA EUGENIA DE TER

 

                             23/08

      LLAMPEC DEL BARRI DE GRACIA 

                      DE MANLLEU 

 

   12è Circuit d'Escacs Llampec Osona

                                                                                                             25/08  

            I OPEN INTERNACIONAL 

              HOTEL MURTA ( XATIVA )

                             30/08

              6è TORNEIG  LLAMPEC 

       FESTA MAJOR VILA DE RIPOLLET 

    (puntuable pel XVII Circuit d’Escacs                     Catalunya Central) 

                             30/08

          42 OPEN INTERNACIONAL 

              CIUTAT DE MANRESA

                                 +

                   23 OPEN JUVENIL 

              SUB-10 SUB-12 SUB-14

                              30/08

         XVIII OPEN INTERNACIONAL 

           “ CIUDAD DE TAMARITE” 

                              01/09

VIII OBERT D´ESTIU D ´ESCACS BASE                           DEL GUINARDO

                                  +

       III TANCAT PER NORMA DE MC 

              D´ESTIU DEL GUINARDO

 

                               02/09

             VIII OPEN INTERNACIONAL 

               " CIUTAT DE SABADELL "

 

     GRUPO A   GRUPO B    GRUPO C  

                              04/09

             IV  OBERT DEL MOIANES

                                  +

            II TANCAT DEL MOIANES 

      DE NORMA DE MESTRE CATALA

                              05/09

          TORNEIG DE FESTA MAJOR                                      VILADECANS

                              05/09

        IV   OBERT INTERNACIONAL 

        DE RAPIDES MAS GUINARDO

                              11/09

              TORNEIG JOAN ALSINA

                       ARGENTONA

                              12/09

         XLIII TORNEO FERIA DE YECLA 

                             MURCIA


                              12/09

                 XIII TORNEIG ACTIU 

               VILA DE SANTPEDOR

                            13/09

    III  OPEN INTERNACIONAL D´ESCACS                                RAPIDS DE 

           L´ESCOLA D´ESCACS D´OSONA  

 

                            18/09

                                  FESTA MAJOR CONGRES 

            ACTIVITATS DEL CLUB

        CLUB D’ESCACS CONGRES

 

                              19/09

          II TROBADA DONA I ESCACS 

         CLUB D´ESCACS SANT ANDREU

                               19/09

         XXXII TORNEIG BAGESCACS

                               19/09

XXXIII TORNEIG OPEN MARTORELL

 

     GRUPO A   GRUPO B    GRUPO C

                             20/09 

XLIII TORNEIG DE PARTIDES RÀPIDES

                                              CLUB D’ESCACS AVINYÓ

(puntuable pel XVII Circuit d’Escacs                     Catalunya Central)

                             21/09 

                III OBERT MEMORIAL 

         DR. JOSEP VALLVÉ I PIÑOL 

                        CORNELLA

                              30/09

           I  MEMORIAL ISIDRE PUIG 

                              02/10

           FESTA MAJOR CONGRES 

            ACTIVITATS DEL CLUB

        CLUB D’ESCACS CONGRES

                              02/10

          IX  OBERT VILA DE GRACIA  

                              03/10

             5è TORNEIG  LLAMPEC 

                  FESTES TARDOR

    BARRI PONT VELL DE RIPOLLET

  (puntuable pel XVII Circuit d’Escacs                     Catalunya Central)

                               03/10

                  IV OPEN MOLLET

                               03/10

            XII OBERT DEL MARESME

                          10 11 12/10 

               CAMPIONAT CATALA

               PER EQUIPS D´EDATS

                              11/10

                    I OBERT ACTIU 

          SANT JOSEP DE BADALONA

                              23/10

     IV OPEN CRUCERO DE AJEDREZ

                               27/11

            XIV FESTIVAL INTERNACIONAL

                    BALI ( BENIDORM )

                              12/12

CAMPEONATO DE CAT. POR EDADES

      MEMORIAL GARCIA ILLUNDAIN

                            SITGES

                              13/12

        II FESTIVAL INTERNACIONAL 

                 SUNWAY SITGES

 

              GRUPO A      GRUPO B

                              26/12

TORNEO INTERNACIONAL DE NAVIDAD                  JARDINES DE AMALTEA 

                   CIUDAD DE LORCA